26-01-2016 MAGAZİN

Dünyayı 5 Kuruş Harcamadan Geziyor

İnternet'te en çok takip edilen gezgin unvana sahip genç kadın, dünyayı 5 kuruş harcamadan geziyor. Sebebiyse oldukça geniş bir okur kitlesi olan bloguna aldığı reklamlar.

Dünyayı 5 Kuruş Harcamadan Geziyor

Yeni rotalar için seyahat bloglarında zaman geçirenlerdenseniz ''The Blonde Abroad'' yani ''Yurt Dışındaki Sarışın'' takma isimli Kiersten Rich'nin maceralarına muhtemelen denk gelmişsinizdir. Ancak tanımayanlar için ABD'li kadının ilginç öyküsünü anlamakta fayda var.
5 YIL ÖNCE KARAR VERDİ

''İşini bırakıp dünyayı dolaşma'' trendine 2011'de dahil olan Kiersten, o yıl Los Angeles'taki işini bırakarak uzun bir tatile çıkmaya karar veriyor. Tatilini bitirmeme kararı veren Kiersten, şu anda oldukça tanınan bir seyahat yazarı. Yaklaşık 5 yıl önce aldığı bu radikal kararı şöyle açıklıyor: "Pek çok kişi gibi, iyi bir üniversiteye gitmem, iyi bir iş bulmam evlenmem ve mutlu mesut yaşamam öğütlenerek büyüdüm. Ancak gerçekten mutlu olmak için tüm bunları geride bıraktım.''
REKLAMLARDAN PARA KAZANIYOR

Tıpkı söylediği gibi oldukça iyi bir iş ve doyurucu bir maaşı elinin tersiyle iten Kiersten, yıllardır hem istediği hayatı yaşıyor hem de hobisiyle para kazanarak hayatını sürdürüyor. Kiersten, oldukça geniş bir okur kitlesi bulunan 'theblondeabroad.com' sitesine aldığı reklamlar ve özellikle dergilere yazdığı yazılar ve verdiği röportajlar ile hatırı sayılır bir gelirin sahibi oluyor.

haberler.com
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Namaz Vakitleri